Specialist vânzări B2B

Compania "GRAWE CARAT Asigurări" este parte componentă al concernului financiar din Austria - GRAWE, având 20 ani de experiență pe piața de asigurări din Republica Moldova. Pentru a crește echipa noastră de profesioniști, angajăm:

Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Cernițe:

  • Licențiat în Studii Economice/Business;
  • Cunoașterea limbilor rusa, româna (fluent) și engleză( cel puțin nivel B2);
  • Cunoștințe solide PC – MS Office applications (Excel, Word, PowerPoint);
  • Bune abilitați de organizare și coordonare de proiecte multiple și finalizarea acestora respectând deadline-urile agreate;
  • Experiența în domeniul vânzărilor pe teren, vânzări B2B
  • Ambițios, pro-activ, responsabil, entuziast, bune capacitați de comunicare, spirit competitiv si orientare spre rezultate;
  • Permis auto cat. B;
  • Bune abilități de comunicare și negociere, persoană organizată, sociabilă.

Responsabilități principale:

  • Identificarea activă a noilor clienți și dezvoltarea unei relații de durată cu aceștia;
  • Administrarea portofoliului de clienți și polițe;
  • Suport în pregătirea întâlnirilor, prezentărilor, ofertelor de asigurare;
  • Actualizare date polițe și clienți în aplicațiile interne;
  • Acordare de asistență și consultanță clienților;
  • Promovarea serviciilor și produselor GRAWE.

Oferim:

  • Mediu de lucru modern, plăcut și motivant în cadrul unei companii internaționale;
  • Posibilități de promovare;
  • Program deplin de lucru;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Oficiul în centrul orașului.
  • Participarea la Training-uri;
  • Posibilitatea schimbului de experiență cu Managerii afiliați grupului.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul în limba engleză însoțit de o fotografie recentă și scrisoare de intenție, pe adresa electronică: job@grawe.md, indicați în tema din e-mail funcția pentru care candidați: “CV pentru funcția Specialist vânzări B2B”.

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați.

job@grawe.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть