Vînzător Consultant

Angajăm:

Una din cele mai mari companii din țară specializată în importul și vînzarea de piese auto și reparația automobilelor cu o experiență de peste 20 de ani pe piață anunță selectarea candidaților pentru ocuparea poziției vacante de vînzător consultant în departamentul de vînzări.

Cerințe:

  • studii superioare sau medii tehnice;
  • cunoștințe în domeniul construcției automobilelor moderne;
  • cunoștințe și aptitudini practice în domeniul vînzărilor cu amănuntul și cu ridicata;
  • cunoștințe de operare PC și capacitatea de a utiliza cataloagele de piese auto;
  • dorință de a lucra și a obține performanță.

Responsabilități:

  • oferirea de consultații clienților;
  • recepționarea și prelucrarea comenzilor;
  • selectarea pieselor auto potrivite;
  • controlul decontărilor reciproce

Oferim pachet social integral.
Garantăm oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Expediați CV-ul la adresa electronică: nipmold@mail.ru.
Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: 069-27-20-28.

Toate CV-urile recepționate vor fi analizate, iar candidații care corespund profilului vor fi invitați la interviu.

E-mail: nipmold@mail.ru
Telefon: 069-27-20-28

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть