Consultant în frumusețe / vanzator

Yennissi Cosmetics SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Esti pasionat/a de cosmetice ? Atunci te asteptam in echipa Yennissi .

Candidatul ideal
- O fire competitiva care doreste sa isi atinga targetul de vanzari;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
- Responsabilitati: Intampina clientii si asigura un nivel ridicat de servicii in magazin;
- Identifica nevoile clientilor si ii consiliaza in alegerea produselor potrivite;
- Participa activ la vanzarea produselor in concordanta cu procedura de vanzare;
- Promoveaza imaginea si produsele firmei;
- Opereaza pe casa de marcat si pe calculator;
- Gestioneaza magazinul (verifica stocuri, receptioneaza marfa).

Beneficii
- Salariu fix + comision din vanzari
- Training-uri;
- Posibilitatea de a se dezvolta intr-un mediu profesionist;
Telefon:
079540415
Persoana de contact:
Liliana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide