Tencuitor/Tencuitoare

ÎS Moldelectrica
Oraș: Comrat
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10500 Până la 11000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
-Asigurarea calității lucrărilor de tencuieli cu mortare pe bază de ciment și ipsos.
-Organizarea locului de muncă, pregătirea suprafețelor supuse lucrării, curățarea locului de muncă prin înlăturarea molozului și resturilor de material.
-Prepararea mortarelor, menținerea uneltelor de muncă din dotare în stare funcțională.

Cerințele față de candidat:
De calificare:
-Studii medii de specialitate în domeniul construcțiilor: tencuitor.
-Experiență de muncă în domeniul studiilor deținute – constituie un avantaj.
-Disponibilitatea pentru deplasări interne.

Generale
-Cunoașterea limbilor: româna – fluent, rusa – nivel de comunicare.
-Abilități de comunicare și lucru în echipă.
-Responsabil, energic, grijuliu.

Ce îți oferim:
-Salariu competitiv.
-Pachet social complet din prima zi de angajare.
-Program de lucru complet: 8 ore pe zi/40 ore pe săptămână, luni – vineri, 8:00 – 17:00.
-Posibilitatea de a lucra într-o echipă implicată și responsabilă.

Informații generale:
Persoanele interesate sunt invitate să aplice CV-ul actualizat (format European, completat în limba română, care prezintă concret evoluția carierei profesionale și performanțele în activitate) la adresa de email personal@moldelectrica.md, cu indicarea funcției.

Vă așteptăm în echipa noastră!
Telefon:
068011646, 0298-2-40-64
Persoana de contact:
Luncari Inga
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide