Asamblor mobilier din lemn masiv

Angajăm:

Fii parte din echipă!
Suntem o echipă tânără, perseverentă, orientată spre rezultate, în care fiecare membru este important și apreciat. Punem accent pe colaborare, susținere reciprocă și împărtășirea cunoștințelor. Împreună cu noi vei avea posibilitatea să crești, să te dezvolți și să fii sigur în ceea ce faci.

! Angajăm doar candidați cu experiență în lucru, care pot lucra cu schița tehnica si asambla conform ei !

Candidatul ideal:

  • Experienta in asamblarea si producerea la mobilier MASIV MDF & DSP după schița tehnică
  • Perseverent, cu simt al responsabilitatii,ordonat,atent la detalii, punctual
  • Orientare in gasirea solutiilor

Descrierea jobului:

  • Realizarea ansamblelor ce compun proiectele de bucatarii, dulapuri
  • Găurirea pentru feronerie
  • Montarea feroneriei
  • Asamblarea si montarea mobilierului
  • Citirea schițelor tehnice

Oferim:

  • Conditii bune de munca (incalzire,vestiar,bucatarie, dus, etc.)
  • Colectiv prietenos
  • Ore supplementare platite (După dorință)
  • Posibilitate de dezvoltare și creștere!
  • Sălariu atractiv
  • Cel mai mare tarif pe lucrul realizat din Republică!
  • Achitarea imidiată după asamblarea mobilierului

Telefon: 069109045
Web: https://tehnostil.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide