Manager de Dezvoltare Teritoriala în Vânzări

AQUATRADE este o echipă de oameni cu același scop, care mereu tinde spre performanțe și noi orizonturi.  Unicitatea noastră se manifestă prin dorința necontenită de a crește, de a ne dezvolta continuu și de a lăsa o moștenire în urma noastră. Suntem in cautarea unui Manager de Dezvoltare Teritoriala în Vânzări, cu experiență pentru a se alatura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea si implementarea strategiilor de vânzare pentru cresterea vânzărilor în teritoriul alocat.
  • Identificarea și prospectarea noilor clienți si oportunități de afaceri.
  • Construirea și menșinerea relațiilor solide cu clientii existenți, asigurandu-ne ca nevoile lor sunt satisfacute.
  • Formarea și coordonarea unei echipe de vânzări în teritoriu.
  • Monitorizarea performanței echipei și raportarea rezultatelor către conducerea companiei.
  • Contribuirea la dezvoltarea de produse și servicii noi în funcție de feedback-ul clienților.
  • Participarea la evenimente de networking și promovarea companiei în comunitatea locală.
  • Realizarea obiectivelor de vânzări stabilite de companie.

Cerințe:

  • Experienta anterioara în vânzări..
  • Abilitati excelente de comunicare și negociere.
  • Abilitatea de a lucra în echipa și de a coordona oameni.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzări eficiente.
  • Orientat spre rezultate și atenție la detalii.
  • Abilitati organizatorice solide.
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasari în teritoriu.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, format din salariu fix și bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Training și dezvoltare profesională continuă.

Daca sunteti o persoană motivată, pasionată de vânzări și doriți să faceți parte dintr-o echipă de succes, vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail job@aquatrade-hr.md

Suntem nerăbdători să găsim un nou membru al echipei noastre care să contribuie la cresterea și succesul nostru continuu în domeniul vânzărilor.

Expediază CV-ul la adresa de e-mail: job@aquatrade-hr.md cu specificarea funcției în subiect.

AQUATRADE - это команда людей с единой целью, которая всегда стремится к результативности и новым горизонтам. Наша уникальность проявляется в постоянном стремлении расти, непрерывно развиваться и оставлять после себя наследие.

Мы ищем опытного Менеджера по Территориальному Развитию в Области Продаж, который готов присоединиться к нашей динамичной команде.

Обязанности:

  • Разработка и внедрение стратегий продаж для увеличения объема продаж в назначенной территории.
  • Выявление и привлечение новых клиентов и деловых возможностей.
  • Строительство и поддержание крепких отношений с существующими клиентами, обеспечивая удовлетворение их потребностей.
  • Обучение и координация команды продаж на территории.
  • Мониторинг производительности команды и предоставление отчетов руководству компании.
  • Вклад в разработку новых продуктов и услуг на основе обратной связи клиентов.
  • Участие в мероприятиях по нетворкингу и продвижение компании в местном сообществе.
  • Достижение установленных компанией целей по продажам.

Требования:

  • Опыт работы в продажах.
  • Отличные навыки коммуникации и переговоров.
  • Способность работать в команде и управлять людьми.
  • Способность разрабатывать и внедрять эффективные стратегии продаж.
  • Ориентированность на результат и внимание к деталям.
  • Крепкие организаторские навыки.
  • Водительские права категории B и готовность к командировкам.

Преимущества:

  • Привлекательный фиксированный оклад и бонусы в зависимости от результатов.
  • Возможности карьерного роста внутри компании.
  • Динамичная и коллаборативная рабочая среда.
  • Обучение и непрерывное профессиональное развитие.

Если вы мотивированы, увлечены продажами и хотите стать частью успешной команды, мы приглашаем вас отправить свое резюме на адрес электронной почты job@aquatrade-hr.md

Мы с нетерпением ждем нового члена нашей команды, который поможет нам продолжить рост и достижение успехов в сфере продаж.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide