Operatori/Sales call centru de Limbă Română, Chișinău (Botanica)

Clientul nostru, o companie din Ucraina din domeniul serviciilor de Call-center, formează echipa nouă în Chișinău și este în cautare de:

OPERATORI/SALES CALL CENTRU DE LIMBĂ ROMÂNĂ, CHIȘINĂU (BOTANICA)

Pentru începători nivelul salarial - începînd cu $800 partea fixa + bonusuri ($65 pentru fiecare client contractat).

Cerințe:

  • Cunoașterea Limbii Române;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
  • Vorbire coerentă și corectă.

Responsabilități:

  • Monitorizarea și analiza sunetelor de intrare și ieșire;
  • Rezistență la stres;
  • Îmbunătățirea permanentă a indicilor de analiză a vînzărilor;
  • Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Calități personale:

  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție;
  • Tendință spre dezvoltare.

Condițiile propuse:

  • Grafic de lucru - 8 ore/zi (doar din oficiu);
  • Instruire gratuită în cadrul companiei timp de o saptamîna;
  • Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  • Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  • Pachet competitiv de remunerare și beneficii: $800 partea fixa + bonusuri ($65 pentru fiecare client contractat);
  • Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Operator/Sales Call Centru - limba Română” la adresa electronică: dopomoga.staffing@gmail.com.
Telefon: +37378808500

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
+37378808500

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide