Specialist în Vânzări Imobiliare

Ești pasionat de domeniul imobiliar și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și dedicată?

Connect Imobil caută un Specialist în Vânzări Imobiliare entuziast și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău.

Ce oferim:

  • Oportunități nelimitate pentru a-ți dezvolta cariera în domeniul imobiliar.
  • Suport complet și resurse necesare pentru a atinge performanțe remarcabile în vânzări.
  • Mediu de lucru plăcut și modern în inima Chișinăului.
  • Program de instruire și dezvoltare continuă în domeniul vânzărilor imobiliare.

Responsabilități:

  • Identificarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții interesați de tranzacții imobiliare.
  • Prezentarea proprietăților și asistența clienților în procesul de achiziție sau vânzare a proprietăților.
  • Monitorizarea pieței imobiliare și identificarea oportunităților.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul imobiliar.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către obiective și abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Cunoștințe solide despre piața imobiliară locală.

Dacă ești o persoană proactivă, pasionată de vânzări și dornică să te dezvolți în domeniul imobiliar, te invităm să te alături echipei noastre!

Connect Imobil oferă un mediu de lucru stimulant, oportunități de creștere profesională și sprijin pentru atingerea obiectivelor tale de vânzări.

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail hr@connectimobil.md sau sună la numărul 078415555 pentru a te alătura unei echipe de succes în domeniul imobiliar!

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide