Vânzător-consultant

Glamour Boutique angajează:

Invităm în echipa noastră persoane care sunt pasionate de modă și care sunt gata să facă față oricărei sarcini primite, lucrând într-un ritm alert. Ne aflăm în centrul comercial Atrium.

Cerințe:

  • Sociabilitate, exprimare corectă, bunăvoință;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Abilitatea de a comunica și de a convinge;
  • Atitudine serioasă și responsabilă față de muncă;
  • Experiență de muncă în domeniul vânzărilor.

Principalele atribuții și responsabilități:

  • Efectuarea vânzărilor;
  • Aranjarea produselor în magazin;
  • Oferirea răspunsurilor la întrebările adresate de clienți cu privire la produsele existente;
  • Menținerea curățeniei în magazin.

Oferim:

  • Salariu fix + % din vânzări în funcție de rezultatele obținute;
  • Condiții de muncă confortabile;
  • Program de muncă flexibil;
  • Lucru interesant într-o echipă dinamică.

Dacă sunteți o persoană responsabilă, organizată, proactivă și sunteți interesată de acest post, vă rugăm să sunați la numărul de telefon: +37369077287.

+37369077287

Alte anunțuri publicate de această companie