Vânzător produse alimentare

Angajăm:

Compania Pegas este în căutarea unei colege/unui coleg pentru funcţia de Vânzător produse alimentare, pentru comercializarea produselor alimentare în magazinele specializate Pegas din Chișinău.

Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă, dinamică și unită, atunci Aplică la noi.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv - de la 12 000 lei - și bonusuri de performanță;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Perspective de realizare profesională și personală;
  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes.

Cerinţe:

  • Cunoașterea limbilor romană si rusă;
  • Responsabilitate și atenție la detalii.

Responsabilități:

  • Consultarea și deservirea amabilă clientilor in privinta asortimentului

Te asteptam cu drag în echipa noastra!

Pentru detalii apelaţi la nr:
079988490
079091575

Alte anunțuri publicate de această companie

Joburi similare

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide