Manager de magazin în centrul comercial Budapesta-Soiuz

Compania „Panilino” SRL, este unul dintre liderii producători de produse de patiserie de pe piața din R. Moldova remarcați prin calitate și inovație. Experiența de aproape 20 ani ne-a permis să creăm cele mai rafinate și gustoase produse de cea mai înaltă calitate, iar acum ne extindem și pe piața din Uniunea Europeană.

Vino să faci parte din echipa Noastră! Angajăm!

Cerinţe de bază:

  • Cunoştinţe de bază ale calculatorului;
  • Experienţă în domeniu constituie un avantaj;
  • Vorbire fluentă a limbilor română şi rusă;
  • Responsabilitate;
  • Amabilitate;
  • Studii medii generale;
  • Urmărirea noilor tendinţe în domeniul patiseriei.

Responsabilităţi:

  • Comunicare şi relaţionare cu clienţii;
  • Promovarea produselor de patiserie;
  • Lucru cu furnizorii;
  • Contribuirea la crearea unei atmosfere pozitive şi prietenoasă în magazin;
  • Inventariere lunară.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Grafic de lucru 5/2;
  • Mediu de lucru confortabil şi prietenos;
  • Oportunităţi de avansare în cadrul companiei.

E-mail: hr@panilino.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть